Universal Contour Wrap je jedno z vůdčích zeštíhlovacích ošetření po celém světě, které používají stovky salónů po celé Evropě. Se ztrátou v průměru 15-18 centimetrů už při prvním zábalu není žádným překvapením,že je to velký hit mezi zákazníky. UCW byl vynalezen Dr. Richardem Stremem  po rozsáhlém výzkumu blahodárných minerálů používaných při lázeňských ošetřeních.  Tento program nabízí rychle řešení každému, kdo hledá zeštíhlující program speciální pro neposlušné zóny na své postavě, například těm, kteří potřebují vidět okamžité výsledky (svatba, dovolená, ples). Pomůže i při zpevnění kůže po porodu, po rychlém úbytku hmotnosti, mužům s břichem apod. Detoxikační zabal také zmírňuje bolesti kloubů ,svalů a posiluje imunitní systém. Detoxikace probíhá do hloubky, jsou prokázány pozitivní výsledky při jaterních testech a pročištění ledvin, okamžité zlepšení je viditelné také u kožních potíží, jako je psoriasis a různé druhy ekzémů.

Každé ošetření začíná konzultací o zdravotním stavu a počátečním měřením na specifických bodech na celém těle. Poté je klient zabalen do 23-26 obinadel, která jsou předem namočena v prohřátém bahně bohatém na vzácné minerály z Mrtvého Moře, které je hypo-alergenní. Kombinace obinadel a bahna zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny, ve kterých se nejvíce ukládá tuk a toxiny. Tím se postava tvaruje bez rozdílu věku, velikosti a váhy. Bahno se plně vstřebává do kůže, která je po vybalení nádherně jemná a hladká. Kůže se čistí, zpevní a omládne. Snižují se známky celulitidy. Po obalení je klient oblečen do speciálního vinylového obleku, který pomáhá udržet teplo pro lepší působení bahna. Poté klient relaxuje po dobu jedné hodiny, zatímco zábal pracuje.  Během této doby je možné využít reflexní masáže na plosce nohy nebo jemnou indickou masáž hlavy. Po odstranění zábalu není potřeba, aby se zákazník osprchoval, bahno se vsákne do kůže a krásně ji zjemní . Po ošetření se znovu měří a to ve stejných bodech. Nakonec se spočítá výsledek ztracených centimetrů. Po zábalu dostane zákazník vývojový diagram, jehož součásti jsou také po-zábalové pokyny. Ztráta centimetrů je u každé osoby rozdílná  a vydrží minimálně po dobu 30ti dnů. Pro dosažení maximální ztráty doporučuji kůru složenou ze 3 ošetření po 7 – 10 dnech (max. odstup je 3 týdny), při které ztratíte až 50 cm.   Často se stává, že žena ztratí až jednu konfekční velikost. Tato ztráta je výsledkem speciálního složení teplého bahna a techniky balení, která se používá. Zábal v žádném případě neodvodňuje . Nezaznamenáme úbytek na váze¸protože nedochází k dehydrataci.

Tento celý efekt je možné doplnit částečnou ruční lymfodrenáží, která nastartuje celý lymfatický systém  a vylučování toxinů je umocněnou i touto cestou. Tato lymfodrenáž se provádí před zábalem.

Po celé proceduře obdrží zákazním po-zábalové instrukce. Je totiž důležité dodržet jisté zásady, protože bahno v uvolněných pórech působí 3 až 4 dny. Doporučuje se pouze sprchování bez mýdla a nepoužívat  tělové krémy. Také je dobré omezit sport a jinou fyzickou námahu, opalování na slunci a soláriu.

Dále se doporučuje vyloučit ze svého jídelníčku černý čaj, kávu, cukry a soli, alkohol, slazené a perlivé limonády, tučná jídla, jednoduše  odlehčit stravu a dodržovat pitný režim,popř. zvýšit intenzitu detoxikace pomocí flavonoidů – viz.  článek FLAVONY na www.masaze-jana.eu , čímž můžete výrazně zlepšit svůj zdravotní stav.

 

Poslední upozornění:  K vlastním  zábalu je vhodné si vzít náhradní spodní prádlo z důvodu převlečení do suchého (bahno nešpiní). Pro ženy je vhodné zvážit absolvování zábalu v době menstruace, neboť zde dochází ke zkreslení výsledku úbytku objemu a také může její průběh zhoršit. Na druhou stranu je možné balit děti s kožními problémy.

 Celková doba trvání procedury je 120 – 150 min. v závislosti na použití lymfatické masáže

 

Cena:

samotný zábal          1350,- Kč   +   180,- lymfatická masáž 30 min.

celá kůra (3 zábaly)  4000,- Kč včetně 3x30 min. lymfatické masáže      

 

Kontraindikace:

  • Těhotenství
  • Zánět v těle
  • Větší poškození pokožky (strupy, popáleniny, ekzémy, záněty)
  • Nedávné operace
  • Alergie na kov  
  • Rakovina

 

Zábal Universal Contour Wrap Classic byl nezávisle testován University of Westmister. Testy dokázaly, že toto ošetření konzistentně docílilo ztráty centimetrů u všech osob, které byly testovány.

Pro více informaci se podívejte na stránky www.universalcontourwrap. com 

 

 

Přijďte tento zábal vyzkoušet a  udělejte něco pro své zdraví i krásu.