Kryolipolýza: Zdravá cesta k trvalé redukci podkožního tuku...

                                 - MIMO PROVOZ

 

Kryolipolýza je nová ověřená technologie určená k neinvazivnímu odbourání podkožního tuku.

Rychle se vyvíjející estetická medicína hledá nové způsoby korekce postavy s ohledem na účinnost, šetrnost k lidskému tělu a rychlost působení. Podstatou mnoha lipolytických metod je destrukce tukových buněk. Ale pro dosažení požadovaného výsledku není nutné trápit tělo teplem. Místo mechanického tepelného a laserového působení přichází „kryoterapie“ nebo „ studená terapie“.Je jedinou neinvazivní metodou, která prokazatelně ničí tukové buňky a jako jediná proto snese srovnání s klasickou liposukcí.

Díky principu řízeného ochlazování podkožní tukové tkáně v problematických partiích, jakými jsou břicho, boky, vnější a vnitřní stehna, dochází ke krystalizaci obsahu tukových buněk a způsobuje tak jejich rozpad. V průběhu doby, přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se modeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě , vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu.Odumřelé tukové buňky jsou pak odplavovány z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem.

Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný a bezpečný. Nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů . Při jediné aplikaci dochází k úbytku mezi 25-30% tukových buněk a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně a prokazatelně viditelný již po jednom až dvou měsících a hlavně je trvalý. Výsledky kryo-lipolýzy jsou srovnatelné s běžnou liposukcí.

 Co lze očekávat...

 Postupnou redukci tuku v ošetřovaných oblastech s viditelným efektem do dvou měsíců. Ošetření je vhodné pro všechny, kteří se chtějí trvale a bez rizika zbavit tukových deposit v oblasti břicha, vnějších či vnitřních stehen a boků.
Ideální kandidát má lokalizovaný tuk v tukových polštářcích, kryolipolýza neléčí obezitu. Formování prostřednictvím krystalizace zchlazením vede k předvídatelným výsledkům zmenšení síly tukové tkáně a tudíž i jejího objemu. Tukové buňky jsou působením kryolipolýzy z těla odstraněny, efekt redukce tukové vrstvy je trvalý. Klient si pouze musí uchovávat stabilní váhu.

 Kolik ploch lze ošetřit při jednom ošetření?

 Ideálně lze ošetřit jednu až dvě plochy při jednom sezení. Stejně místo lze podrobit kryolipolýze s odstupem 8 týdnů. Celkový počet ošetření je 1-3. Jiná místa lze ošetři po 14 dnech.

 Jak kryolipolýza probíhá?

 Na kůži je umístěna speciální koncovka, která  kombinuje akci vakuového sání a kryotechnologie. Aktivací přístroje dojde díky řízené intenzitě vakuového sání k přesnému vtažení záhybu kůže s tukovou tkání do aplikátoru. Tukové buňky v podkoží jsou na chlad citlivější než krevní žilky, periferní nervy, melanocyty, fibrocyty a nenasycené tukové buňky, což vede po aplikaci k trvalému odstranění podkožních tukových buněk bez poškození okolních tkání. V průběhu procedury pociťuje klient mírný tlak a zpočátku i lokalizovaný pocit chladu/tepla, který ale rychle ustupuje. Aplikace je pohodlná, trvá maximálně hodinu, během které je možné číst, poslouchat hudbu, pracovat na notebooku apod.
Jaké výsledky a kdy se dostaví?
V závislosti na úvodní síle tukové tkáně je průměrný úbytek 3mm až 15mm tukové tkáně, vyjádřeno procentuelně 25% až 45% tukové tkáně.
Přibližně 40% výsledného efektu bude viditelných za 15 dnů, k získání konečného výsledku je třeba vyčkat min. 6 týdnů. Po této době se rozhodnete o případné další aplikaci v dané oblasti. Takové výsledky jsou srovnatelné s běžnou liposukcí avšak s nespornými výhodami: metoda je nechirurgická, neinvazivní, bezbolestná, má nulovou rekonvalescenci - klient se může ihned po proceduře vrátit ke svému běžnému způsobu života. Metoda si neklade požadavky ani na Vaše stravovací návyky, užívání léků nebo cvičení.
 Kontraindikace u kryolipolýzy:
  •  těhotentství, menstruace
  • velké kovové implantáty
  • srdeční onemocnění, kardiostimulátor
  • choroba jater a ledvin
  • rakovina, epilepsie, diabetes 3.stupně
  • kožní onemocnění v místě ošetření
 Jaký přístroj používáme?
 Na trhu se v současné době objevilo několik přístrojů na bezbolestnou liposukci zmražením – kryolipolýzu. Bohužel konkurence tvrdí, že funguje jen ten jejich jeden jediný. Nevěřte tomu, nabízejí procedury za zbytečně vysoké ceny. Trh s přístroji se vyvíjí. Jeden přístroj byl první a další následují s vylepšenou technologií, díky které je možné ošetřovat nejen bříško a boky, ale i další partie jako jsou nohy, ruce, zadeček, kolena. I počítač byl kdysi jeden a pak přišli další mnohem výkonější a modernější. V našem studiu pracujeme s přístrojem KRYOLIPO od firmy BTL - dlouholetého českého výrobce, který se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem zdravotnických přístrojů a zařízení pro rehabilitaci, lázeňství, kardiologii, interní medicínu, estetickou medicínu, gynekologii a další lékařské obory.
 
Případné dotazy vám rádi zodpovíme. Kontaktujte nás.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Kontakt

BRANO SAUNA
Tovární okruh 513, Hradec nad Moravicí, okres Opava
605 301 214